📌SLNEČNÝ 4.izbový byt obklopený prírodou

218 000 €

REALL INVEST ponúka so súhlasom majiteľa predaj  4.izbový bytu s dobrou polohou a dostupnosťou občianskej vybavenosti v hlavnom meste Bratislava v mestskej časti Dúbravke na ulici Homolová. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite blízko lesa a zaručí komfort aj náročnejšiemu klientovi.
 
Byt sa nachádza na 1/4 poschodí zrekonštruovaného,zatepleného  bytového domu. K bytu prislúcha zasklený balkón ktorý dodáva bytu možnosť zimného posedenia a úžasne svetlo do spálne pri ktorom sa budete ráno zobúdzať.
 
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii ktorá zahŕňa výmenu kuchynskej rohovej linky, doplnenie vstavaných skríň, renováciu uchovaných drevených parkiet ktoré dodávajú do bytu originalitu a výnimočnosť.
 
 
Výmera podlahovej plochy bytu je 83m2 vrátane loggie
 
K bytu prislúcha pivnica a kočikáreň a verejné parkovisko.
 
LOKALITA:
 
Ulica Homolová sa nachádza v blízkosti verejnej dopravy, základnej,strednej a materskej školy, reštaurácii, obchodov a taktiež poteší milovníkov okolitej prírody či športových nadšencov.
 
 
Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane provízie RK.
 
Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť cez nášho hypotekárneho špecialistu ktorý sa o vás postará vo všetkých smeroch.
 
-v prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu
 
Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.
 
!!! BONUS !!!
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu dostávate ako poďakovanie  wellness pobyt pre 2 osoby v PRAHE 🙂