📌PRIESTRANÝ 4.izbový byt v Bratislave

235 000 €

REALL INVEST ponúka na predaj priestranný a svetlý 4.izbový byt v žiadanej časti Petržalky s výbornou občianskou vybavenosťou. Dve samostatné nepriechodné izby, obývacia izba, cez ktorú sa prechádza do štvrtej izby, kuchyňa s výstupom na loggiu, kúpeľňa s oddeleným WC, sú ideálnym miestom pre rodinný či študentský život.

Byt sa nachádza na 2.poschodí panelovej bytovky s výťahom, pričom na chodbe sa nachádzajú len dva byty. Rekonštrukcia bytovky prebehla…..

BYT:

Byt je v pôvodnom stave, čiastočne vybavený.

Vkročením do bytu sa ocitneme vo vstupnej chodbe, z ktorej je vďaka praktickému pôdorysu možné vstupovať do jednotlivých izieb.

Po pravej strane sú situované dve priestranné izby, ktoré svojimi rozmermi poskytujú dostatočný priestor pre všetko, čo plnohodnotná spálňa a detská izba potrebuje.

Dennú časť tvorí veľká, svetlá a priechodná obývacia izba.

Za obývacou izbou je umiestnená ďaľšia izba, ktorá má predpoklady na vašu budúcu hosťovskú izbu alebo pracovňu.

Zo vstupnej chodby sa po ľavej strane dostaneme do kuchyne, s možnosťou výstupu na loggiu. Kuchyňa je vybavená chladničkou a plynovým sporákom.

Keď vyjdeme z kuchyne po pravej strane sa nachádza oddelená toaleta a vo vedľajšej izbe je kúpeľňa, ktorá je vybavená práčkou, vaňou a sprchovým kútom.

Vo všetkých miestnostiach su plastové a drevené okná , PVC podlahy a keramické dlažby.

K bytu prislúcha aj pivnica o výmere ……

Parkovanie je bezproblémové v blízkosti bytového domu .

LOKALITA:

Byt sa nachádza na Šintavskej ulici v mestskej časti Petržalka. Bezpečná a tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou.

Základná škola, stredná škola, potraviny, nákupné centrá, drogéria, posilňovňa. V blízkosti sa nachádza autobusová doprava a buduje sa v blízkosti električková trať.

Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane provízie RK.

Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť cez nášho hypotekárneho špecialistu ktorý sa o vás postará vo všetkých smeroch.

-v prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

!!! BONUS !!!

Pri kúpe tejto nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu dostávate ako poďakovanie  wellness pobyt pre 2 osoby v PRAHE 🙂