📌 Dom na podnikateľské účely - polyfunkčný objekt

222 000 €

REALL INVEST ponúka na predaj rodinný dom s 853 m2 pozemkom na podnikateľské účely, prípadné bývanie v Novom Meste nad Váhom.

 
Rodinný dom so súpisným číslom 1620 sa nachádza na ulici Ľudmily Podjavorinskej v časti mesta so zástavbou rodinných domov a polyfunkčných objektov na svetelnej križovatke oproti požiarnej zbrojnici a kúpeľnovému štúdiu súbežne s predajňou chalupár, stavebninami atď. Lokalita je sídlom viacerých prevádzok a obchodov, preto je viac ako ideálna na podnikateľské účely – prerábka na polyfunknčný objekt s výbornou dostupnosťou a prístupom priamo od hlavnej cesty. 
 
 
ÚPI v tejto lokalite umožňuje zachovanie nižšieho podielu zelene (20 – 40%), ako i vybudovanie objektu až s 3 nadzemnými podlažiami, preto je možné tu vybudovať napr. objekt na polyfunkčné využitie, predajne, kancelárie, garáže, sklad, parkovisko…
 
Samotný dom stojí na rovinatom a slnečnom pozemku, je jednopodlažný, podpivničený, s neobytným podkrovím, ktoré môže slúžiť na uskladnenie. Pivnica je z betónu prekladaného kameňom, nadzemné podlažie má obvodové konštrukcie z pálenej tehly hr. 400 mm a priečky sú z tehál v skl. hr. 150 a 200 mm.
Obytná časť je tvorená z dvoch častí – pôvodnej stavby z r. 1923 a z novšej prístavby z r. 1985 (v tom istom roku bola zrekonštruovaná i pôvodná časť). Svojou rozlohou poskytuje dosť priestoru i pre viacčlennú rodinu, prípadne pre dve generácie. Podlahy v pôvodnej stavbe sú z drevenej palubovky, v prístavbe je laminátová podlaha. Na vykurovanie domu slúžili plynové Gamatky, ktoré boli pred časom demontované. Dom má optimálnu orientáciu na svetové strany. Pred domom sa nachádza záhrada s ovocnými stromami, okrasnými kríkmi a zeleňou, súčasťou stavby je tiež dvojgaráž umiestnená na záhrade.
 
DISPOZÍCIA:
Podzemie: schodisko, chodba, pivnica (zastavaná plocha 13,36 m2)
Prízemie: vstupná chodba – veranda 2x, komora, kuchyňa 2x, kúpeľňa s WC 2x, technická miestnosť, izba 5x (zastavaná plocha 211,83 m2)
 
Prípojky dostupné na pozemku / v dome: prípojka plynu, prípojka NN, vodovodná a kanalizačná prípojka. 
 
Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane provízie RK.
 
 
Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť cez nášho hypotekárneho špecialistu ktorý sa o vás postará vo všetkých smeroch.
 
-v prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu
 
Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.