­čôî2-podla┼żn├í chata v ─îadci

99 900 ÔéČ

REALL INVEST pon├║ka na predaj
2-podla┼żn├║ chatu v ─îadci, v mestskej ─Źasti Bukov. Chata je situovan├í na mierne svahovitom pozemku s v├Żmerou 856 m2, s kr├ísnym v├Żh─żadom na okolit├║ pr├şrodu.

Na pr├şzem├ş sa nach├ídza z├ídverie, toaleta spojen├í s k├║pe─ż┼łou, samostatn├Ż sprchovac├ş k├║t, oddychov├í miestnos┼ą s vykurovan├şm na tuh├ę palivo a el. bojler na tepl├║ vodu. Na prv├ę podla┼żie ved├║ schody z dreven├ęho mas├şvu.

Prv├ę podla┼żie pozost├íva z kuchyne, ob├Żvacej izby a balk├│nu. V ob├Żvacej miestnosti je v├Żkonn├Ż kach─żov├Ż krb, 2. podla┼żie pozost├íva z jednej ve─żkej otvorenej izby – ve─żk├í sp├íl┼ła. Vykurovanie je na tuh├ę palivo a elektrick├ę na tepl├║ vodu, voda je zo spolo─Źn├ęho rezervo├íra, odpad je zveden├Ż do ┼żumpy. Strecha sedlov├í, plechov├í. Dom je zateplen├Ż.

Pr├şstupov├í cesta je panelov├í, celoro─Źne pr├şstupn├í, parkovanie pri chate. Na pozemku sa nach├ídza nov├Ż plechov├Ż sklad a dreven├ę sedenie.

Cena zah┼Ľ┼ła kompletn├Ż pr├ívny servis vr├ítane prov├şzie RK.

Financovanie tejto nehnute─żnosti V├ím vieme zabezpe─Źi┼ą cez n├í┼ího hypotek├írneho ┼ípecialistu ktor├Ż sa o v├ís postar├í vo v┼íetk├Żch smeroch.

-v pr├şpade z├íujmu o bli┼ż┼íie inform├ície a obhliadky n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą prostredn├şctvom telefon├ítu alebo e-mailu

Te┼í├şme sa na spolo─Źn├║ spolupr├ícu.

!!! BONUS !!!

Pri k├║pe tejto nehnute─żnosti cez na┼íu realitn├║ kancel├íriu dost├ívate ako po─Ćakovanie┬á wellness pobyt pre 2 osoby v PRAHE ­čÖé