­čôîEXKLUZ├ŹVNY 5.izbov├Ż byt v Senici

151 900 ÔéČ

REALL INVEST pon├║ka na predaj v├Żnimo─Źn├Ż ve─żkometr├í┼żny 5.izbov├Ż byt v meste Senica.

T├íto nehnute─żnos┼ą je naozaj v├Żnimo─Źn├í z viacero d├┤vodov.Na za─Źiatok by som chcel pripomen├║┼ą jeho rozlohu, ktor├í nem├í konkurenciu v Senickom kraji.Byt m├í perfektn├║ polohu, ktor├í zabezpe─Źuje kompletn├║ ob─Źiansku vybavenos┼ą a p├ír krokov do centra mesta.

Byt sa nach├ídza na 1.poschod├ş tehlov├ęho bytov├ęho domu, ktor├Ż je kompletne zateplen├Ż s novou strechou.

Dispozi─Źne pozost├íva zo vstupnej predsiene, ktor├║ tvor├ş po ─żavej strane vstup do priestrannej k├║pe─żne s WC,sprchov├Żm k├║tom a dvomi keramick├Żmi umyvadlami.Po─Źas rekon┼ítrukcie v roku 2017 sa myslelo na v├Ą─Ź┼íie pov├Ż┼íenie tohto bytu a preto je v kupe─żni zriaden├í pr├şpojka s v├Żvodom na saunu.

Ako dominantn├║ ─Źas┼ą bytu, tvor├ş priestrann├í ob├Żvacia miestnos┼ą s BIO krbom, ktor├Ż dod├íva pr├şjemn├Ż pocit hlavne v zimnom obdob├ş a udr┼żuje teplotu dom├ícnosti. Ako bonus v tejto ob├Żvacej miestnosti je stropn├ę farebn├ę podsvietenie, ktor├ę si m├┤┼żete meni┼ą pod─ża pocitu a n├ílady ­čÖé. ─îas┼ą miestnosti tvor├ş vstup na priestrann├║ loggiu a plynul├Ż prechod do kuchyne, ktor├í bola na mieru vyroben├í aj so zabudovan├Żmi sprotrebi─Źmi.

Denn├║ a no─Źn├║ ─Źas┼ą sp├íja dlh├í chodba, ktor├í je obohaten├í na ka┼żdej strane s dizajnov├Żmi dekorat├şvnymi v├Żklenkami. No─Źn├║ ─Źas┼ą tohto impozantn├ęho bytu tvor├ş pracov┼ła, dve detsk├ę izby a priestrann├í sp├í─ż┼ła s loggiou.

Vo v┼íetk├Żch miestnostiach su zn├ş┼żen├ę stropy , plastov├ę okn├í , lamin├ítov├ę podlahy a keramick├ę dla┼żby. Zauj├şmav├Żm rie┼íen├şm tejto nehnute─żnosti je podlahov├ę vykurovanie v celom byte s plynov├Żm kotlom, ktor├Ż je umiestnen├Ż v k├║pe─żni ─Źo zna─Ź├ş ┼że si teplotu a vyu┼żitie regulujete sami a t├Żm m├íte pod kontrolou spotrebu energie .

K bytu prisl├║cha aj murovan├í pivnica o v├Żmere 12m2.

Parkovanie je bezprobl├ęmov├ę v bl├şzkosti bytov├ęho domu .

LOKALITA:

V okol├ş bytov├ęho domu je vybudovan├ę detsk├ę ihrisko s okolit├Żm zelen├Żm prostred├şm. Ne─Ćaleko sa nach├ídza ┼ík├┤lka ,stredn├ę ┼íkoly , obchody , policajn├í stanica , re┼ítaur├ície a autobusov├í zast├ívka . Do priameho centra mesta sa dostanete za 5 min├║t pe┼ío .

Cena zah┼Ľ┼ła kompletn├Ż pr├ívny servis vr├ítane prov├şzie RK.

Financovanie tejto nehnute─żnosti V├ím vieme zabezpe─Źi┼ą cez n├í┼ího hypotek├írneho ┼ípecialistu ktor├Ż sa o v├ís postar├í vo v┼íetk├Żch smeroch.

-v pr├şpade z├íujmu o bli┼ż┼íie inform├ície a obhliadky n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą prostredn├şctvom telefon├ítu alebo e-mailu

Te┼í├şme sa na spolo─Źn├║ spolupr├ícu.

!!! BONUS !!!

Pri k├║pe tejto nehnute─żnosti cez na┼íu realitn├║ kancel├íriu dost├ívate ako po─Ćakovanie┬á wellness pobyt pre 2 osoby v PRAHE ­čÖé