📌 Stará Turá Rekreačný pozemok na mobilný dom

28 500 €

REALL INVEST ponúka na predaj nadštandardne veľký rekreačný pozemok s výmerou 2.460,00 m2 v blízkosti mesta Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.

 
– Vďaka svojej štedrej výmere, krásnemu výhľadu, tichu a umiestneniu v srdci myjavských kopaníc, je ideálny na umiestnenie mobilného (modulového) domu, prípadne menšej chatky alebo karavanu. Nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite v kopcoch pri Slovensko – Českej hranici, obklopený lesmi, lúkami a pasienkami. V širšom okolí možno občasne nájsť rodinný domček či chatku, poskytuje preto útočisko od rušného a uponáhľaného mestského života. Okolo pozemku okrem občasného turistu prebehne stádo srniek a inej vysokej zvery, inak zabezpečuje úplnú izoláciu od okolitého sveta.
 
 
– Parcela „E“ 9794 je evidovaná na liste vlastníctva č. 10831 pre katastrálne územie Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. Pozemok sa nachádza na samote, z jednej strany ponúka výhľad na okolité lesy a z druhej strany vidieť domy v širšom okolí, preto poskytuje dostatok pokoja a súkromia napr. na vybudovanie menšej chatky, prípadne umiestnenie modulového (mobilného) domu či karavanu. Právny aj faktický prístup na pozemok je zabezpečený po spevnenej štrkovej ceste vo vlastníctve Slovenskej republiky, prístup na pozemok je možný akýmkoľvek osobným automobilom, problém nie je ani s nákladným automobilom (sťahovanie modulového domu / budovanie atď).
 
– Dostupnosť inžinierskych sietí v blízkosti pozemku: Elektrická sieť NN. Vodu je potrebné riešiť studňou. Samozrejme chytíte mobilný signál aj 4G signál.
 
– Približné rozmery pozemku:
– šírka: 25 m (širšia severná strana pozemku) / 17 m (užšia južná strana pozemku)
– dĺžka: 130 m
 
Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane provízie RK.
 
 
Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť cez nášho hypotekárneho špecialistu ktorý sa o vás postará vo všetkých smeroch.
 
-v prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu
 
Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.