Pozemok na modulový dom

📌 Stará Turá Pozemok na modulový dom

24 500 €

REALL INVEST ponúka na predaj rekreačný pozemok s nadštandardnou výmerou 3.043,00 m2 neďaleko mesta Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.

– Vďaka svojej štedrej výmere, krásnemu výhľadu, tichu a umiestneniu v srdci myjavských kopaníc, je ideálny na umiestnenie mobilného (modulového) domu, prípadne menšej chatky alebo karavanu. Nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite v kopcoch, obklopený lesmi a lúkami v širšom okolí možno nájsť zopár rodinných domov a chatiek, poskytuje preto útočisko od rušného a uponáhľaného mestského života. 


Pozemok sa nachádza na samote, ponúka výhľad na okolité lesy a z druhej strany vidieť domy v širšom okolí, preto poskytuje dostatok pokoja a súkromia napr. na vybudovanie menšej chatky, prípadne umiestnenie modulového (mobilného) domu či karavanu. Ovocné stromy na hranici pozemku sú jeho súčasťou.

Prístup k pozemku je bezproblémový a je zabezpečený po asfaltovej, v zime udržiavanej ceste z mesta Stará Turá (resp. z časti Papraď). Prístup na pozemok je možný akýmkoľvek osobným automobilom, problém nie je ani s nákladným automobilom (sťahovanie modulového domu / budovanie atď).

– Dostupnosť inžinierskych sietí v blízkosti pozemku: Elektrická sieť NN. Vodu je potrebné riešiť studňou. Samozrejme chytíte mobilný signál aj 4G signál.

– Parcela „E“ 10153 má obdĺžnikový, pravidelný tvar a evidovaná je na liste vlastníctva č. 10831 pre katastrálne územie Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.

Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane provízie RK.
 
 
Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť cez nášho hypotekárneho špecialistu ktorý sa o vás postará vo všetkých smeroch.
 
-v prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu
 
Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.